Розклад організованої діяльності

 

Погоджено                                                                                                                         Затверджено

Вихователь-методист                                                                                                       Завідувач КЗ «ДНЗ(ясла – садок)№207КТ"КМР    КЗ «ДНЗ(ясла – садок) №207 КТ» КМР                                                                        

_____________ Т.Трифонова                                                                                           ___________  Н. Алєксєєва

Схвалено рішенням педради від 30.08.2017 н.р.

                                                                             Протокол №1

Орієнтований розклад  спеціально -  організованої діяльності (занять)

 на 2017-2018 н.р.  ККДНЗ № 207

(складено відповідно вимог нової редакції БКДО, програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля»

та гранично допустимого навчального навантаження на дитину затвердженого наказом МОН України від 20.04.2015 р. №446)

 групи  № 7(середній дошкільний вік) «Колосок» для дітей з порушенням опорно-рухового апарату.

ДНІ ТИЖНЯ

 

 

Орієнтовні види діяльності

 за освітніми лініями

Розділ програми

Освітні лінії за БКДО

Час проведення

 

ПОНЕДІЛОК

1.Ознайомлення з природним довкіллям

 

«Пізнавальний розвиток»

«Дитина у природному довкіллі»

«Гра дитини»

«Дитина в соціумі»

 

9.00 - 9.20

 

 

Перерва між заняттями 10хв.

 

2.Здоров’я та фізичний розвиток

Заняття з фізкультури

«Фізичний розвиток»

«Особистість дитини»

«Гра дитини»

9.30 - 9.55

 

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

 Корекційно-розвивальна діяльність.

«Мовленнєвий розвиток

«Мовлення дитини»

15.00-17.30

 

 

Гурткова робота (І-ІІІт.)

 

 

15.25-15.45

(20хв.)

 

ВІВТОРОК

 1.Художньо-продуктивна діяльність

Музична діяльність

«Художньо-естетичний розвиток»

«Дитина у світі культури»

««Гра дитини»

9.00 - 9.20

(20хв.)

 

Перерва між заняттями 10хв

 

2.Художньо-продуктивна діяльність

Образотворча діяльність.

 1-3т.Ліплення /

2-4т./Аплікація  /

«Художньо-естетичний розвиток»

«Дитина у світі культури»

 

9.35 - 9.55

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ. 

Корекційно-розвивальна діяльність

«Мовленнєвий розвиток»

«Мовлення дитини»

15.00-16.00

 

Ознайомлення із соціумом

«Абетка спілкування»

(соціалізація особистості)

«Художньо-естетичний розвиток»

«Мовленнєвий розвиток»

«Ігрова діяльність»

«Дитина в соціумі»

«Гра дитини»

15.45-16.05

 

Гурткова робота(ІІ-IVт.)

 

 

15.25 - 15.45

(20хв.)

 

СЕРЕДА

 

 

 

 

 

 

 

 

1.Фізичний розвиток

Заняття з фізкультури

«Фізичний розвиток»

«Особистість дитини»

 «Гра дитини»

9.00 - 9.25

 

Перерва між заняттями 10хв

 

2.Логіко-математичний розвиток

 

«Пізнавальний розвиток»

«Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

«Гра дитини»

9.35– 9.55

 

 

 

Індивідуальні логопедичні заняття

«Мовленнєвий розвиток»

«Мовлення дитини»

8.30.-13.00

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

Консультативна робота з батьками

 

15.00 - 17.30

 

Художньо-продуктивна діяльність

«Творча мозаїка»

1-3т-Театральна+художня література

2-4т.-конструктивна діяльність

 

«Креативний розвиток»

«Ігрова діяльність»

 

«Дитина в соціумі»

«Гра дитини»

«Дитина у світі культури»

«Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

15.25 - 15.45

 

 

ЧЕТВЕР

1.Розвиток мовлення  і культура мовленнєвого спілкування

1-4тиждень

Розвиток мовлення

2тиждень

-Навчання елементів грамоти +підготовка до навчання письма.

4тиждень

 Культура мовленнєвого спілкування+

художня література

«Мовленнєвий розвиток»

«Мовлення дитини»

«Гра дитини»

«Дитина в світі культури»

 

 

9.00 - 9.20

 

Перерва між заняттями 10хв

 

2. Художньо-продуктивна діяльність

Музична діяльність

«Художньо-естетичний розвиток»

«Дитина в світі культури»

«Гра дитини»

9.30 - 9.50

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

Корекційно-розвивальна діяльність.

 

 

 

 

15.00-17.30

 

 

Безпека життєдіяльності

(1-3т.безпека,2-4основи здоров’я )

«Фізичний розвиток»

«Особистість дитини»

15.25 - 15.45

 

 

 

П’ЯТНИЦЯ

Корекційно-розвивальна діяльність

1.Художньо-продуктивна діяльність

Образотворча діяльність.

Малювання.

«Мовленнєвий розвиток

«Художньо-естетичний розвиток»

«Мовлення дитини»

 

«Дитина в світі культури»

8.30-9.00

 

 

9.00-9.20

 

Перерва між заняттями 10хв

 

2.Ознайомлення із соціумом

1т. -Соціально-моральний розвиток

2т.-Ознайомлення з довкіллям+художня література

3т.- .-Основи економічної культури

4. «Україна –моя Батьківщина»

(народознавство)+ художня література

«Соціально-моральний розвиток»

«Розділ пізнавальний розвиток»

«Дитина в соціумі»

«Гра дитини»

«Дитина в світі культури»

 

 

9.30 - 9.50

 

ПІШИЙ

ПЕРЕХІД

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ. 

Розваги -1-3т. -музичні;

 2-4-фізкультурні

 

 

 

Корекційно-відновлювальна діяльність

 

«Художньо-естетичний розвиток»

«Фізичний розвиток»

«Мовленнєвий розвиток»

«Особистість дитини»

«Гра дитини»

«Дитина в світі культури»

 

 

«Мовлення дитини»

15.25-15.50

 

 

 

 

 

15.00 – 17.30

 

15.25 - 17.30

Вчитель-логопед

 

Погоджено                                                                                                                         Затверджено

Вихователь-методист                                                                                                       Завідувач КЗ «ДНЗ(ясла – садок)№207КТ"КМР    КЗ «ДНЗ(ясла – садок) №207 КТ» КМР                                                                          

_____________  Т.Трифонова                                                                                            ___________  Н. Алєксєєва

Схвалено рішенням педради від 30.08.2017 н.р.

                                                                             Протокол №1

Орієнтований розклад  спеціально -  організованої діяльності (занять)

 на 2017-2018 н.р.  ККДНЗ № 207

(складено відповідно вимог нової редакції БКДО, програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля»

та гранично допустимого навчального навантаження на дитину затвердженого наказом МОН України від 20.04.2015 р. №446)

 групи  № 9(середній дошкільний вік) «Барвінок»

ДНІ ТИЖНЯ

 

 

Орієнтовні види діяльності

 за освітніми лініями

Розділ програми

Освітні лінії за БКДО

Час проведення

 

ПОНЕДІЛОК

1.Ознайомлення з природним довкіллям

«Пізнавальний розвиток»

«Дитина у природному довкіллі»

«Гра дитини»

««Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

 

9.00 - 9.20

 

 

Перерва між заняттями 10хв.

 

1.Художньо-продуктивна діяльність

Музична діяльність

«Художньо-естетичний розвиток»

«Дитина у світі культури»

««Гра дитини»

9.30 - 9.50

 

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

Гурткова робота (І-ІІІт.)

 

 

15.25-15.45

(20хв.)

 

ВІВТОРОК

 1.Художньо-продуктивна діяльність

(розділ-Художньо-естетичний розвиток -

образотворча діяльність.)

 1-3т. /Ліплення /

 2-4т. /Аплікація /

«Художньо-естетичний розвиток»

«Дитина у світі культури»

««Гра дитини»

9.00 - 9.20

(20хв.)

 

Перерва між заняттями 10хв

 

2. Здоров’я та фізичний розвиток

Заняття з фізкультури

Фізичний розвиток»»

«Особистість дитини»

 «Гра дитини»

9.30 - 9.55

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

Безпека життєдіяльності

1-3т.безпека

2-4основи здоров’я

«Фізичний розвиток»

«Особистість дитини»

15.25 - 15.45

 

 

СЕРЕДА

 

 

 

 

 

 

 

 

2.Логіко-математичний розвиток

 

«Пізнавальний розвиток»»

«Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

«Гра дитини»

9.00 - 9.20

 

Перерва між заняттями 10хв

 

2. Художньо-продуктивна діяльність

Музична діяльність

«Художньо-естетичний розвиток»

«Дитина в світі культури»

«Гра дитини»

9.30 - 9.50

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

15.25 - 15.45

 

Художньо-продуктивна діяльність

«Творча мозаїка»

1-3т-Театральна+художня література

2-4т.-конструктивна діяльність

«Креативний розвиток»

«Ігрова діяльність»

«Дитина в соціумі»

«Гра дитини»

«Дитина у світі культури»

«Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

 

 

ЧЕТВЕР

1.Розвиток мовлення  і культура мовленнєвого спілкування

1-4тиждень

Розвиток мовлення

2тиждень

-Навчання елементів грамоти +підготовка до навчання письма.

4тиждень

 Культура мовленнєвого спілкування+

художня література

«Мовленнєвий розвиток»

«Мовлення дитини»

«Гра дитини»

«Дитина в світі культури»

 

 

9.00 - 9.20

 

Перерва між заняттями 10хв

 

2. Здоров’я та фізичний розвиток

Заняття з фізкультури

«Фізичний розвиток»»

«Особистість дитини»

 «Гра дитини»

9.30 - 9.55

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

«Абетка спілкування»

(Розвиток мовлення  і культура мовленнєвого спілкування)

 

«Мовленнєвий розвиток»

«Мовлення дитини»

«Гра дитини»

 

 

15.25 - 15.45

 

 

 

П’ЯТНИЦЯ

 

1.Художньо-продуктивна діяльність

Образотворча діяльність.

Малювання.

 

«Художньо-естетичний розвиток»

 

 

«Дитина в світі культури»

 

 

9.00-9.20

 

 

Перерва між заняттями 10хв

 

2.Ознайомлення із соціумом

1т. -Соціально-моральний розвиток

2т.-Ознайомлення з довкіллям+художня література

3т.- .-Основи економічної культури

4. «Україна –моя Батьківщина»

(народознавство)+ художня література

«Соціально-моральний розвиток»

«Розділ пізнавальний розвиток»

«Дитина в соціумі»

«Гра дитини»

«Дитина в світі культури»

 

 

9.30 - 9.50

 

ПІШИЙ

ПЕРЕХІД

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ. 

Розваги -1-3т. -музичні;

 2-4-фізкультурні

 

«Художньо-естетичний розвиток»

«Фізичний розвиток»

«Особистість дитини»

«Гра дитини»

«Дитина в світі культури»

15.25-15.50

 

 

15.25 - 17.30

Вчитель-логопед


 

Погоджено                                                                                                                         Затверджено

Вихователь-методист                                                                                                       Завідувач КЗ «ДНЗ(ясла – садок)  №207КТ"КМР            

КЗ «ДНЗ(ясла – садок) №207 КТ» КМР                                                                          

_____________  Т.Трифонова                                                                                           ___________  Н. Алєксєєва

Схвалено рішенням педради від 30.08.2017 н.р.

                                                                             Протокол №1

 

Орієнтований розклад   організованої освітньої  діяльності дітей (занять)

 на 2017-2018н.р.  ККДНЗ № 207

(складено відповідно вимог нової редакції БКДО, програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт»

та гранично допустимого навчального навантаження на дитину затвердженого наказом МОН України від 20.04.2015 р. №446)

 групи  № 5(старший дошкільний вік) «Золота рибка» .

ДНІ ТИЖНЯ

 

 

Орієнтовні види діяльності

 за освітніми лініями

 

Час проведення

 

Освітні лінії за БКДО

 

 

ПОНЕДІЛОК

1. Здоров’я та фізичний розвиток

(розділ  «Фізичний розвиток»)

Заняття з фізкультури

10.00 - 10.30

«Особистість дитини»

 «Гра дитини»

 

 

 

 

2.Ознайомлення із соціумом

 1/3т.-Соціально-моральний розвиток»(1/3тижд.)

 2/3т.-народознавство

9.00 - 9.25

 

«Дитина в соціумі»

«Гра дитини»

«Мовлення дитини»

 

 

 

Перерва між заняттями 10хв.

 

 

 

3. Розвиток мовлення і культури мовленнєвого спілкування

Розділ « Мовленнєвий розвиток» + (підготовка до письма)

9.35-10.00.

 «Мовлення дитини»

«Гра дитини»

«Дитина в світі культури»

 

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

Безпека життєдіяльності

1-3т.безпекажиттєдіяльності,

2-4т.основи здоров’я

 

 

15.25 - 15.45

 

 

«Особистість дитини»

«Гра дитини»

 

 

 

ВІВТОРОК

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

Розділ «Мовленнєвий розвиток»

 Навчання елементів грамоти +( підготовка до письма)

 

9.00 - 9.25

 «Мовлення дитини»

«Гра дитини»

 

 

 

Перерва між заняттями 10хв

 

 

2.Художньо-продуктивна діяльність.

Розділ – «Художньо-естетичний розвиток»

Музична діяльність

 

9.35-10.00

«Дитина в світі культури»

 

 

3. Художньо-продуктивна діяльність.

Розділ  «Художньо-естетичний розвиток»

Ліплення

10.10- 10.35

 

«Дитина в світі культури»

 

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

 

 

 

 

Гурткова робота(ІІ-IVт.)

Художньо-продуктивна діяльність

«Калейдоскоп творчості»

1/3т.Театральна+худ.література

2/4т. Конструктивна діяльність

15.25 - 15.45

«Дитина в світі культури»

«Гра дитини»

 

 

 

 

 

 

СЕРЕДА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.Логіко-математичний розвиток

Розділ  «Пізнавальний розвиток»

3т.-Основи економічної культури (1р/м)

 

9.00 - 9. 25

 

«Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

«Гра дитини»

 

 

Перерва між заняттями 10хв

 

 

2.Здоровя та фізичний розвиток.

Розділ « Фізичний розвиток»

Заняття з фізкультури

 

 

 

9.35 – 10.00

«Особистість дитини»

«Гра дитини»

 

 

3.Ознайомлення із соціумом

Розділ- «Пізнавальний розвиток»

 «У світі людей»)

10.10-10.35

 

«Дитина у природному довкіллі»

«Гра дитини»

«Дитина в соціумі»

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

Гурткова робота(ІІ-IVт.)

«Правова абетка»

15.25 - 15.45

«Гра дитини»

«Дитина в соціумі»

 

 

 

ЧЕТВЕР

1 .Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування+художня література

Розділ «Мовленнєвий розвиток»

Підрозділ»Художньо-мовленнєвий розвиток»+підготовка до письма

9.00 - 9.25

 

«Мовлення дитини»

«Гра дитини»

«Дитина у світі культури»

 

 

Перерва між заняттями 10хв

 

 

2. Художньо-продуктивна діяльність.

Розділ «Художньо-естетичний розвиток»

Аплікація.

9.35- 10.00

«Дитина в світі культури»

 

 

 

3. Ознайомлення з природним довкіллям

Розділ «Пізнавальний розвиток»

підрозділ «У світі  природи»

10.10-10.30

ПІШИЙ ПЕРЕХІД

«Гра дитини»

«Дитина в соціумі»

«Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

 

 

 

 

Гурткова робота(І-ІІІт.)

15.25 - 15.50

 

 

 

 

П’ЯТНИЦЯ

1.Художньо-продуктивна діяльність.

Розділ « Художньо-естетичний розвиток»

Малювання.

9.00 - 9.25

 

«Дитина в світі культури»

 

 

Перерва між заняттями 10хв

 

 

2.Художньо-продуктивна діяльність.

Розділ  «Художньо-естетичний розвиток»

Музична діяльність.

 

9.35-10.00

«Дитина у світі культури»

 

 

 

3. Ознайомлення із соціумом.

Розділ «Пізнавальний розвиток»

підрозділ «У світі  предметів»

10.10.-10.35

«Дитина  в соціумі»

«Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

Гра дитини

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

 Розваги

 1-3т. -музичні;

 2-4-фізкультурні

 

 

 

«Особистість дитини»

«Гра дитини»

«Дитина в світі культури»

15.25 - 17.30

Вчитель-логопед

 


 

Погоджено                                                                                                                         Затверджено

Вихователь-методист                                                                                                       Завідувач КЗ «ДНЗ(ясла – садок) №207КТ"КМР КЗ «ДНЗ(ясла – садок) №207 КТ» КМР                                                                        

_____________ Т.Трифонова                                                                                           ___________  Н. Алєксєєва

Схвалено рішенням педради від 30.08.2017 н.р.

                                                                             Протокол №1

Орієнтований розклад   організованої освітньої діяльності  дітей (занять)

 на 2017-2018 н.р.  ККДНЗ № 207

(складено відповідно вимог нової редакції БКДО, програми розвитку дитини старшого дошкільного віку «Впевнений старт»

та гранично допустимого навчального навантаження на дитину затвердженого наказом МОН України від 20.04.2015 р. №446)

 групи  №8(старший дошкільний вік) «Ромашка» для дітей з порушенням опорно-рухового апарату.

ДНІ ТИЖНЯ

 

 

Орієнтовні види діяльності

 за освітніми лініями

 

Час проведення

 

Відповідальні

 

ПОНЕДІЛОК

Корекційно- розвивальна діяльність.

1.Художньо-продуктивна діяльність.

(розділ – художньо-естетичний розвиток)Ліплення

ü  IІ підгрупа;       I підгрупа

8.30-9.00

 

9.00 - 9.25

9.25 - 9.50

вчитель-логопед

 

вихователь

 

 

1. Логопедичне заняття (Розвиток лексико-граматичної сторони мовлення)

ü  I підгруп;        IІ підгрупа

9.00 - 9.25

 

9.25 - 9.50

 

вчитель-логопед

 

Перерва між заняттями 10хв.

 

2. Художньо-продуктивна діяльність.

Розділ « Художньо- естетичний розвиток»

 Музична діяльність

9.55 - 10.20

 

 

10.25-10.50

 

10.00-13.00

 

вихователь

 

 

 

вчитель-логопед

 

3. .Ознайомлення із соціумом

Формування основ моральних якостей(1-3т.)

Основи правової освіти(2-4т.)

 

ü  Індивідуально-логопедичні заняття

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

Корекційно- розвивальна діяльність.

 

15.00-17.30

 

 

15.25-15.45

 

 

вчитель-логопед

 

вихователь

 

Ознайомлення із соціумом

«Абетка спілкування»

Розділ «Ігрова діяльність»

 

ВІВТОРОК

Корекційно-розвивальна діяльність

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування. Навчання елементів грамоти.

Розділ «Мовленнєвий розвиток»

ü  IІ підгрупа;  I підгрупа

1. Логопедичне заняття (Розвиток  фонетико-фонематичної сторони мовлення)

ü  I підгрупа; IІ підгрупа

8.30.-9.00

 

 

 

 

9.00 - 9.25

 

9.25 - 9.50

вчитель-логопед

 

 

 

 

вихователь

вчитель-логопед

 

 

Перерва між заняттями 10хв

 

2.Здоровя та фізичний розвиток.

Розділ « Фізичний  розвиток»

 Заняття з фізкультури

 

10.00-10.25

Інструктор з фізкультури(вихователь)

 

3.Ознайомлення із соціумом.

Розділ «Пізнавальний розвиток»

 підрозділ «У світі  предметів»

ü  Індивідуально-логопедичні заняття

10.30-10.50

 

 

10.00-13.00

Вихователь

 

 

вчитель-логопед

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ. 

Гурткова робота(І-IІІт.)

Безпека життєдіяльності

 (1-3т.безпека,2-4основи здоров’я )

 

15.25 - 15.45

 

15.45-16.05

 

Вихователь

 

Вихователь

 

 

 

 

СЕРЕДА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.Логіко-математичний розвиток

Розділ «Пізнавальний розвиток»

3т.-Основи економічної культури (1р/м)

 

9.00 - 9.25

 

Вихователь

 

 

Перерва між заняттями 10хв

 

2. Художньо-продуктивна діяльність.

Розділ «Художньо- естетичний розвиток»

Музична діяльність

10.00 – 10.25

Музичний керівник(вихователь)

 

3.Ознайомлення з природним довкіллям

Розділ «Пізнавальний розвиток»

 Підрозділ «Усвіті природи»

1/3т. «Природа рідного краю»

2/4т.«Природа України»

10.30-10.55

вихователь

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

Консультативна робота з батьками

 

15.00 - 17.00

Вчитель-логопед

 

Художньо-продуктивна діяльність

«Калейдоскоп творчості»

Театральна(1-3т.)+худ.літ.

 /конструктивна діяльність(2-4т.)

15.25 - 15.45

Вихователь

 

 

 

ЧЕТВЕР

Корекційно- розвивальна діяльність

1.Художньо-продуктивна діяльність.

(розділ –художньо-естетичний розвиток.) Аплікація.

ü  IІ підгрупа  ;      I підгрупа

1.Логопедичне  заняття (удосконалення фонетико-фонематичної складової мовлення)

ü  I підгрупа;       IІ підгрупа

8.30-9.00

 

 

9.00 - 9.25

9.25-9.50

вчитель-логопед

 

 

вихователь

вчитель-логопед

 

 

Перерва між заняттями 10хв

 

2.Ознайомлення із соціумом

Розділ «Пізнавальний розвиток»

 Підрозділ «У світі людей»

10.00- 10.25

 

вихователь

 

3. . Розвиток мовлення і культури мовленнєвого спілкування

Розділ «Мовленнєвий розвиток»

Підрозділ  «Художньо-мовленнєвий розвиток» +

підготовка до письма

ü  Індивідуально-логопедичні заняття

10.30- 10.55

10.00-13.00

ПІШИЙ ПЕРЕХІД

Вихователь

 

вчитель-логопед

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

2/тижб.Гурткова робота .

 

15.25 - 15.45

 

вихователь

 

 

П’ЯТНИЦЯ

Корекційно-розвивальна діяльність

1.Художньо-продуктивна діяльність.

Розділ «Художньо-естетичний розвиток

Малювання.

ü  IІ підгрупа;      I підгрупа

1.Логопедичне  заняття (розвиток зв’язного мовлення)

ü  I підгрупа;      IІ підгрупа

8.30-9.00

 

 

9.00 - 9.25

9.25 - 9.50

 

 

вчитель-логопед

 

 

вихователь

вчитель-логопед

 

Перерва між заняттями 10хв

 

2.Здоровя та фізичний розвиток.

Розділ « Фізичний розвиток»

 Заняття з фізкультури

9.55 – 10.25

Інструктор з фізкультури

(вихователь)

 

3. Ознайомлення з природним довкіллям

Розділ «Пізнавальний розвиток»

 Підрозділ «Усвіті природи»

1/3т. «Природа планети Земля»

2/4т.«Природа Космосу»

ü  Індивідуально-логопедичні заняття

10.30-10.55 

 

 

10.00-13.00

Вихователь

 

 

вчитель-логопед

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ. 

Корекційно-розвивальна діяльність

Розваги -1-3т. -музичні; 2-4-фізкультурні

 

 

 

 

15.25-15.50

 

 

 

Музичний  керівник(вихователь)

Інструктор з фізкультури(вихователь)

15.25 - 17.30

Вчитель-логопед

 

Погоджено                                                                                                                         Затверджено

Вихователь-методист                                                                                                       Завідувач КЗ «ДНЗ(ясла – садок)№207КТ"КМР    КЗ «ДНЗ(ясла – садок) №207 КТ» КМР                                                                     

_____________ Т.Трифонова                                                                                           ___________  Н. Алєксєєва

Схвалено рішенням педради від 30.08.2017 н.р.

                                                                             Протокол №1

 

Орієнтований розклад  спеціально -  організованої діяльності (занять)

 на 2017-2018 н.р.  ККДНЗ № 207

(складено відповідно вимог нової редакції БКДО, програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля»

та гранично допустимого навчального навантаження на дитину затвердженого наказом МОН України від 20.04.2015 р. №446)

 групи  №4(молодший дошкільний вік) «Дзвіночок» для дітей з порушенням опорно-рухового апарату.

ДНІ ТИЖНЯ

 

 

Орієнтовні види діяльності

 за освітніми лініями

 

Освітні лінії за БКДО

 

Час проведення

 

Відповідальні

 

ПОНЕДІЛОК

1.Здоров’я та фізичний розвиток

Заняття з фізкультури

«Особистість дитини»

«Гра дитини»

9.00 - 9.20

 

Інструктор з фізкультури

(вихователь)

 

Перерва між заняттями 10хв.

 

2.Ознайомлення з природним довкіллям

 (розділ – пізнавальний розвиток) + художня     література.   

«Дитина у природному довкіллі»

«Гра дитини»

«Дитина в соціумі»

9.30 - 9.50

 

 

вихователь

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

 

Музична розвага (1-3тижд.)

«Гра дитини»

«Дитина в соціумі»

«Дитина у світі культури»

 

 

15.25-15.45

музичний керівник

(вихователь)

 

ВІВТОРОК

1.       1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2.       Розділ «Мовленнєвий розвиток»+пропедевтика підготовки руки до письма

«Мовлення дитини»

9.00 - 9.15

 

 

Вихователь

 

 

Перерва між заняттями 10хв

 

2.Художньо-продуктивна діяльність

Розділ «Художньо-естетичний розвиток»Образотворча  діяльність.

 1-3т.Ліплення / 2-4т.Аплікація  )

«Дитина у світі культури»

9.30 - 9.45

ПІШИЙ ПЕРЕХІД

вихователь

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ. 

Ознайомлення із соціумом

Розділ «Ігрова діяльність»

«Дитина в соціумі»

«Гра дитини»

 

 

15.30-15.45

вихователь

 

Перерва між заняттями 10хв

 

СЕРЕДА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.Художньо-продуктивна діяльність

(розділ-художньо-естетичний розвиток )

Музична діяльність

«Дитина у світі культури»

«Гра дитини»

9.00 - 9.15

 

музичний керівник

(вихователь)

 

Перерва між заняттями 10хв

 

2.Логіко-математичний розвиток

Розділ «Пізнавальний розвиток»

«Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

«Гра дитини»

9.30– 9.45

 

вихователь

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

Консультативна робота з батьками

Художньо-продуктивна діяльність

«Калейдоскоп творчості»

1-3т.Театральна+художня література

 2-4т.Конструктивна діяльність

 

«Мовлення дитини»

 

«Дитина у світі культури»

 

 

15.00-17.00

 

 

15.25 - 15.45

 

Вчитель-логопед

 

вихователь

 

 

 

ЧЕТВЕР

1.Здоров’я та фізичний розвиток

 Заняття з фізкультури

«Особистість дитини»

«Гра дитини»

 

9.00 - 9.20

Інструктор з фізкультури

(вихователь)

 

Перерва між заняттями 10хв

 

2. Ознайомлення із соціумом

 Розділ «Соціально-моральний розвиток»(1/3тижд.)

 «Пізнавальний розвиток» (2/3тижд.-народознавство)

«Дитина в соціумі»

«Гра дитини»

 

9.30 - 9.45

 

 

 

вихователь

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

1/3т.Безпека життєдіяльності

2/4т.Соціально-моральний розвиток

 

«Особистість дитини»

 

15.25 - 15.45

 

 

Вихователь

 

 

П’ЯТНИЦЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.Художньо-продуктивна діяльність

Розділ    «Художньо-естетичний розвиток»

Музична діяльність

«Дитина у світі культури»

«Гра дитини»

 

9.00 - 9.15

 

 

Вихователь

 

Перерва між заняттями 10хв

 

2.Художньо-продуктивна діяльність

Розділ «Художньо-естетичний розвиток» Образотворча діяльність

Малювання

«Дитина у світі культури»

 

 

9.3 0 - 9.45

 

 

Вихователь

 

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ.

 

Розваги - 2-4-фізкультурні

 

«Особистість дитини»

«Гра дитини»

 

 

 

15.25-15.

 

Інструктор з фізкультури

(вихователь)

15.25 - 17.30

Вчитель-логопед

                 

Погоджено                                                                                                                         Затверджено

Вихователь-методист                                                                                                       Завідувач КЗ «ДНЗ(ясла – садок)№207КТ"КМР    КЗ «ДНЗ(ясла – садок) №207 КТ» КМР                                                                   

_____________ Т.Трифонова                                                                                            ___________  Н. Алєксєєва

Схвалено рішенням педради від 30.08.2017 н.р.

                                                                             Протокол №1

Орієнтований розклад  спеціально -  організованої діяльності (занять)

 на 2017-2018 н.р.  ККДНЗ № 207

(складено відповідно вимог нової редакції БКДО, програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля»

та гранично допустимого навчального навантаження на дитину затвердженого наказом МОН України від 20.04.2015 р. №446)

 групи  №10 (молодший дошкільний вік) «Промінчик»

ДНІ ТИЖНЯ

 

 

Орієнтовні види діяльності

 за освітніми лініями

 

Час проведення

 

Освітні лінії за БКДО

 

ПОНЕДІЛОК

1.Художньо-продуктивна діяльність

Розділ «Художньо-естетичний розвиток»

 Музична діяльність

9.00 - 9.15

 

«Дитина у світі культури»

«Гра дитини»

 

Перерва між заняттями 10хв.

 

2.Ознайомлення з природним довкіллям

 Розділ «Пізнавальний розвиток» + художня     література.

 

9.25- 9.40

 

«Дитина у природному довкіллі»

«Гра дитини»

«Дитина в соціумі»

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

Художньо-продуктивна діяльність

«Творчий калейдоскоп»

Театральна(1-3т.)+художня література

 /конструктивна діяльність(2-4т.)

 

 

15.25-15.45

 

 

«Особистість дитини»

«Гра дитини»»

 

 

ВІВТОРОК

1.Фізичний розвиток

Заняття з фізкультури

 

9.00 - 9.20

«Особистість дитини»

«Гра дитини»

 

Перерва між заняттями 10хв

 

2.Художньо-продуктивна діяльність

Розділ  «Художньо-естетичний розвиток»

Образотворча  діяльність

 1-3т.Ліплення

2-4т.Аплікація

 

 

9.30 - 9.45

 

 

 

«Особистість дитини»

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ.

Ознайомлення із соціумом

«Абетка спілкування»

Розділ «Ігрова діяльність»

 

15.30-15.45

«Дитина в соціумі»

«Гра дитини

 

СЕРЕДА

 

 

 

 

 

 

 

 

1.Логіко-математичний розвиток

Розділ «Пізнавальний розвиток»

9.00 - 9.15

«Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

«Гра дитини»

 

Перерва між заняттями 10хв

 

3.       Ознайомлення із соціумом.

Розділ «Соціально-моральний розвиток»(1/3тижд.)

 «Пізнавальний розвиток» (2/3тижд.-народознавство)

9.30– 9.45

ПІШИЙ ПЕРЕХІД

«Дитина в соціумі»

 «Гра дитини»

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

Музична розвага (1-3тижд.)

 

15.25 - 15.45

«Дитина у світі культури»

 

 

ЧЕТВЕР

1.Художньо-продуктивна діяльність

Розділ «Художньо-естетичний розвиток»

 Музична діяльність.

9.00 - 9.15

 

«Дитина у світі культури»

«Гра дитини»

 

Перерва між заняттями 10хв

 

2.Розвиток мовлення  і культура мовленнєвого спілкування

Розділ «Мовленнєвий розвиток»+(1,2,3 тижд.) художня література.

+  (4тижд.)пропедевтика підготовки руки до письма

9.25 - 9.40

 

 

«Мовлення дитини»

«Гра дитини»

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ

1-3т. Безпека життєдіяльності

2-4т. Соціально-моральний розвиток

 

15.25 - 15.40

«Особистість дитини»

«Гра дитини»

 

П’ЯТНИЦЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.Здоров’я та фізичний розвиток

Розділ «Фізичний розвиток»

Заняття з фізкультури

 

9.00 - 9.20

 

«Особистість дитини»

«Гра дитини»

 

Перерва між заняттями 10хв

 

 2.Художньо-продуктивна діяльність

Розділ «Художньо-естетичний розвиток»

Образотворча діяльність.

Малювання.

 

9.30 - 9.45

 

«Дитина у світі культури»

 

 

 

ІІ.ПОЛ.ДНЯ.

Фізкультурні розваги (2-4тижд.)

 

15.25-15.45

«Особистість дитини»

«Гра дитини»

15.25 - 17.30

Вчитель-логопед

 

 

 

 

План роботи Комунального закладу "Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 207 комбінованого типу" Криворізької міської ради на літньо- оздоровчий період .      

час. 1. СКАЧАТИ ТУТ  

 час.2 СКАЧАТИ ТУТ               

 

                           

Орієнтовний режим дня літній період       СКАЧАТИ ТУТ

 

 

Орієнтований розклад спеціально-організованої діяльності (занять) на час літньо-оздоровчого періоду на 2016 н.р. ККДНЗ № 207               СКАЧАТИ ТУТ

 

 

 СІТКА  СПЕЦІАЛЬНО-ОРГАНІЗОВАНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ  ЗА ОСВІТНІМИ  ПРОГРАМАМИ «УКРАЇНСЬКЕ ДОШКІЛЛЯ», "ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ"    СКАЧАТИ ТУТ

 

 

urok-ua.com > Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
счетчик посещений Вчитель інфо